وي ميگويد: \" بزرگترين گويش نرم‌افزار نويسي اينجانب perl ميباشد که طراحي اپليکيشن در مشهد از آن، هم براي عمل و هم براي تفريح استعمال ميکنم، اما اينجانب از جاوا اسکريپت نيز استعمال مي‌کنم چرا‌که نياز دارم برخي اوقات ترفندهاي مختلفي را در مورد فرانت اند اينترنت جاري ساختن دهم، ولي اعتنا داشته باشيد ماهيت عمل اينجانب بخش بک اند و سمت سرور وجود ندارد. اينجانب افتخار ميکنم که بيان کنم در دست‌کم يک پروژه متن گشوده Node شغل کرده ام و عملا جزو دسته آن‌ها به اکانت مي‌آيم. اينجانب حدودا به 7 گزينه از لهجه هاي نرم‌افزار نويسي مسلط هستم که بعضا از آن‌ها‌را براي شغل و بعضي ديگر را براي تفريح گزينه استعمال قرار مي دهم.

Chris Hermansen درباره گويش هاي نرم افزار نويسي مي‌گويد( نصيب نخستين)

اکثر شغل هاي اينجانب مشتمل بر تجزيه و محاسبه اطلاعات، مدلسازي ها و ارائه يک فيض درباره آن ها ميباشد، به همين انگيزه اينجانب براي جاري ساختن شغل هاي خويش از يکي توانمند ترين گويش هاي نرم‌افزار نويسي دراين مورد به اسم لهجه نرم افزار نويسي Groovy به کارگيري ميکنم. دلايل بسيار متعددي وجود دارااست که اينجانب اين لهجه نرم‌افزار نويسي را جايگزين جاوا کرده ام که براي مثال آنان مي شود به موردها ذيل اشاره نمود:

-          اين لهجه اپ نويسي بسيار فشرده ميباشد و اين اذن را به نرم‌افزار نويس مي‌دهد تا دور و بر نرم افزار نويسي جاوا را تماما seo نمايد.

-          دارنده داده ساختارها و مکانيزم هاي بهبود يافته اي ميباشد که براي به کارگيري از ليست ها، مپ ها و کالکشن ها بسيار کاربردي است.

-          دارنده دفاع بسيار توانمند ميباشد.

روي هم رفته اينجانب ترجيح مي دهم که يک شي را سواي به کارگيري از طريق هاي غامض اسکريپت کنم که‌اين عمل صرفا از روش اين لهجه نرم افزار نويسي قابليت پذير است. اين لهجه بسيار مدل و کاربردي ميباشد و ابزارهاي فوق العاده اي را دارا ميباشد. اينجانب خلال اين لهجه نرم افزار نويسي از گويش پايتون و go نيز براي شغل هاي خويش استعمال ميکنم و معيار استعمال از آن‌ها نيز دقيقا مانند groovy است. اينجانب براي شغل هاي مرتبط با اينترنت از لهجه نرم افزار نويسي جاوا اسکريپت، Groovy و Grails استعمال مي‌کنم، امروزه از جوليا نيز به کار گيري هاي بسيار متعددي ميکنم در صورتي‌که چه کار عملي را با آن اجرا نداده ام.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

,نويسي ,اينجانب ,لهجه ,استعمال ,شغل ,    ,افزار نويسي ,نرم افزار ,اين لهجه ,لهجه نرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

eddrapricde priclickbelfilm اشعار احمد محمود امپراطور دانلود رایگان فیلم های روز دنیا با لینک مستقیم تبریز دیجی لینکلر - بزرگترین وب کامپیوتر و موبایل بنیتا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. سبک زندگي مرجع تخصصی اخبار شهری ­­ ویکی بوکز