يك نرم افزار اندرويدي مي تواند بر روي دستگاه هاي مختلف در بخشها متفاوت دنيا نصب شود ؛  طراحي اپليکيشن در مشهد به مراد جالب خيس كردن محيط اندرويدي بايستي نرم افزار كاربردي شما مشتمل بر متن (text) و شماره ها (number) و فايل ها و غيره باشد و در مسير هاي مطلوب مبتني بر وضعيت محلي گزينه به کار گيري قرار گيرد.


در اين نوشته ي علمي ما توضيح خواهيم اعطا کرد كه به چه شکل قادر خواهيم بود رايا پارس نرم افزار خويش را دارنده محل و مكان كنيم يا  اصلاطحا Localize كنيم . مطابق مكان هاي مختلف ما رديف هاي مستعمل در نرم‌افزار را ، محلي مي كنيم ؛ درپي بخش هاي ديگر را نيز مي توانيم لوكلايز كنيم.


Localizing Strings :


به خواسته localize کردن فن ها (string) در نرم افزار  فولدر جديدي را باطن فولدر res  بانام values-local ساخته و در بخش لوكال كه جايگزين ريجن مي گردد قرار مي گيرد.


براي نمونه براي مملکت ايتاليا  فايل values-it در فايل res ساخته گردد.


كه در زير نشانه داده گرديده:


فقط يكبار فايل ساخته مي خواهد شد ؛ .بعد از آن strings.xml را از فولدر پيش فرض به فولدر تشکيل شده كپي كنيد و موضوعش را تغيير دهيد.


براي نمونه اينجانب value از فن  hello_world را تغيير داده ايم.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

مي ,فايل ,كنيم ,فولدر ,نرم ,localize ,نرم افزار ,براي نمونه ,هاي مختلف ,را تغيير ,و در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


staresoheilp امام خامنه ای: یاد و خاطره شهیدان و ارزشهایی که آنان جان خود را در راه آن نثار کردند، نباید هیچگاه به فراموشی سپرده شود و یکی از وظایف مهم مسئو fanoosrayanehg Peter's page تندیس دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. MohammadReza Roohafza sabapchonar absharantr گلدوزی کامپیوتری meibdominez