فرگمنت اندرويد چيست؟ فرگمنت در نرم‌افزار نويسي اندرويد چه کاربردي داراست؟  طراحي اپليکيشن در مشهد اشکال فرگمنت در اندرويد کدام ها مي‌باشند؟ چرخه قدمت Android Fragment چه‌طور ميباشد؟ مقايسه Activity و fragment نرم‌افزار نويسي اندرويد چه‌طور ميباشد؟ درين نوشته‌علمي اندرويد مي‌خواهيم بدين سوال هاي جواب دهيم. پس براي فراگيري fragment در اندرويد اين مقاله از نوشته‌ي علمي الکامکو را تا پايان بخوانيد تا با آن آشنا گرديد.


فرگمنت اندرويد چيست ؟ (Android Fragment ) 


فرگمنت اندرويد يکي‌از مولفه هاي مهم در  اپليکيشن نويسي اندرويد ميباشند راياپارس که به شما اين قابليت و امکان را ميدهند تا با انعطاف بيشتري نرم افزار پياده سازي نماييد. فرگمنت‌ ها جز مستقلي نيستند و بايستي به يک اکتيويتي متصل شوند. فرگمنت در واقع بخشي از يک activity در اندرويد ميباشد که قابليت و امکان توسعه و گسترش و ايفا شغل بيشتر را براي يک activity مهيا مي نمايد. بصورت فني خيس فرگمنت يک کلاس جاوا در اندرويد ميباشد. اين کلاس متدهاي خاص خودش را دارااست که به تني چند از اين مدتها چرخه قدمت گفته مي گردد. با به کارگيري از اين متدها مي‌توانيد کوشش Fragment را در مرحله هاي متفاوت معاش آن، در دست گرفتن نماييد. فرگمنت در اندرويد ميتواند به طور پويا اضافه و حذف خواهد شد تا شايسته ترين رابط کاربري را براي دستگاه بوجود آورد.


فرگمنت ها در نرم افزار نويسي اندرويد چرا بوجود آمدند؟


فرگمنت ها در ورژن 3?0 (API Level 11) به اندرويد اضافه شدند. مقصود پياده سازي و معرفي اين جزء از اپليکيشن هاي اندرويدي، بضاعت ايجاد کرد رابط هاي کاربري منعطف خيس در دستگاه هايي با صفحه ها تعالي، مانند تبلت ها بود. زيرا در ورقه هايي مانند تبلت ها، فضاي متعددي وجود دارااست و يک نرم افزار مي بايست بتواند از اين فضاي اضافه، غايت استعمال را داشته باشد. همينطور اين واقعه بايستي سواي نياز به انجام تغييرات غامض و اصلي در سلسه مراتب View اندرويد چهره مي اعطا کرد.


به همين ادله اجزايي پياده سازي و ساخته شدند که زماني آنان را به اکتيويتي اضافه مي‌کنيد، مي‌توانيد برگه را به يکسري نصيب تقسيم نمائيد که هر يک تلاش خاص خودشان را دارا‌هستند. فارغ از اينکه نياز داشته باشيد همت هاي بغرنج اي که در Back Stack اکتيويتي صورت ميدهد را در اختيار گرفتن و مدير نمائيد. تمامي اين تجهيزات امروزه با به کارگيري از Fragment Support Library در دسترس شما قرار دارا هستند.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

اندرويد ,فرگمنت ,يک ,ها ,fragment ,نويسي ,در اندرويد ,نويسي اندرويد ,فرگمنت در ,نرم افزار ,از اين ,نرم‌افزار نويسي اندرويد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


پادويش earnmoneys Richard's page فروش پروژه های دانشجويی و كاری - ناميرا خرید و فروش آلات موسیقی - سنتی - پاپ- آهنگسازی jouybarnravan ap1pia روش نوین تدریس موسوی دیجی ساز دانلود رایگان فیلم,سريال