با دقت به واحد سنجش به کارگيري بسيار طراحي اپليکيشن در مشهد يوزرها رايا پارس از تلفن همراه براي جاري ساختن شغل هاي روزانه خويش نظير کاوش در اينترنت و خريد فرآورده و سرويس ها لازم خويش امروزه براي هر شغلي مايحتاج است تا ورژن موبايلي براي يوزرها خويش پياده سازي نمائيد. پياده سازي ورژن موبايلي را مي شود به دو شکل ساخت وب سايت با امکان سازش با تلفن همراه و يا اين که به اصطلاح ريسپانسيو و طرز دوم تشکيل داد نرم افزار گوشي براي سيستم هاي متفاوت در لحاظ گرفت. درين نوشته‌ي‌علمي ما اين دو نحوه و مزيت ها و کمبودهاي هر دو را ذکر مي نماييم. يک کمپاني کدام نحوه را بايستي گزينش کند و حتي ممکن ميباشد مايحتاج باشد هر دو شيوه صورت بپذيرد.


 


مزيت ها و معايب سايت ريسپانسيو


ساخت سايت ريسپانسيو بر اطمينان گوگل شايسته ترين رويکرد حضور در تلفن همراه است چون صرفا با يک در دست گرفتن پانل کافي ميباشد مطالب تارنما موبايلي و کامپيوتري خويش را آپ تو ديت رساني فرماييد. همينطور موردنياز وجود ندارد براي هر سيستم ادله موبايلي يک اپليکيشن غيروابسته بنويسيد و کافي ميباشد سايت موبايلي شما در سايز هاي گوناگون ورقه و همينطور مرورگرهاي متعدد رسيدگي خواهد شد. صرفا عيبي که سايت سازگار با گوشي داراست آن ميباشد که در صورتي‌که که وب استفاده کننده متصل نباشد مخاطب توانمند نخواهد بود محتواي وبسايت را مشاهده کند. براي حل ايراد عدم اتصال استفاده کننده به وب سفارش ميشود صفحه ها اثبات تارنما به در اپ موبايلي شغل گردد تا مخاطب هنگامي که نياز داشت به داده ها اول شما دسترسي پيدا کند بتواند با مرور صفحه ها نرم افزار تلفن همراه آن را تحقيق فرماييد. براي ايجاد کرد ورژن موبايلي وبسايت به طور ريسپانسيو و يا اين که تبديل تارنما فعلي به وب سايت سازگار با گوشي با کارشناسان دارکوب تماس نتيجه ها کنيد. همينطور بعداز فعال‌ساز‌ي وبسايت از روش وبسايت هاي appypie و appsgeyser و como و webappgenerator مي‌توانيد نرم افزار تلفن همراه سايت خويش را به طور بدون پول ساخت و ساز نمائيد. بعداز توليد اپليکيشن کافي ميباشد آن را در وبسايت هاي به اشتراک گذاري نرم‌افزار گوشي نظير http://cafebazaar.ir بار گذاري نمائيد.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

موبايلي ,سايت ,ها ,خويش ,وب ,ميباشد ,تلفن همراه ,و يا ,وب سايت ,نرم افزار ,ورژن موبايلي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


دل داده ام وبلاگ فــرافایل؛ مرجع خرید و فروش فایلهای قابل دانلود success1 Tomas Donald's page اطلاعات دنیای پزشکی چهره ها آموزش زبان انگلیسی مهرستان novinrasamec پایگاه علمی و فرهنگی وآموزشی بیداری اندیشه