گويش به طور کاملً بديهي و توده و جور ميباشد.


فعاليت بيشتري قادر است صورت بپذيرد چون خطوط کمتر و کدهاي طراحي اپليکيشن در مشهد کمتري ميبرد که نوشته خواهد شد و فرصت کمتري نسبت به جاوا مي برد.


مجموعه جت برينز به صورت مداوم در اکنون بهبود لهجه ميباشد. اين مجموعه بدين پروژه داراي مسئوليت ميباشد ، گروه بزرگي و تماماً لايق روي آن فعاليت مي نمايد ، دارنده يک سبک تجاري استوار ميباشد.


کاتلين براي بسط يک‌سري پلت فرم مطلوب ميباشد.


گسترش اندرويد فقط چيزي وجود ندارد که ميتوانيد از Kotlin براي آن به کارگيري فرمائيد. اين گويش پشتيباني و امکان همياري JavaScript را مهيا مي نمايد ، و از به عبارتي اولِ پروژه ، بسط دهندگان را توانمند مي سازد که قسمتهاي قبل خويش را به Kotlin منتقل کرده يا اين که در آن توليد نمايند.


علاوه بر اين ، بنيانگذاران پشتيباني Gradle را افزودند تا بتوانيد پرونده هاي Gradle را در کاتلين بنويسيد. آن‌ها به صورت فعال در اکنون توسعه و گسترش Kotlin / Native ميباشند که به شما قابليت و امکان ايجاد کرد اپليکيشن هاي iOS را ميدهد. براين اساس ، حتي مي‌توانيد اپ هاي ساکن را به‌اين لهجه نيز بنويسيد.


بسط کاتلين ايمني بيشتري را مهيا مي نمايد.


عامل ديگر ايمني سطح فراتر کاتلين در مقايسه با جاوا ميباشد.


 


 


مزاياي تجاري تغيير تحول کاربري به کاتلين


 


حفظ از اپليکيشن سهل وآسان خيس و ارزان خيس مي گردد.


کاتلين همينطور گسترش سريعتر را تسهيل مي نمايد.


باگ کمتري داراست چون کاتلين يک کد کد بسيار بديهي و فشرده خيس ارائه مي‌دهد که سبب مي گردد کد در حين ايجاد پايدارتر و سازگارتر باشد. باگها در طي کامپايل شناسايي ميگردند ، براين اساس گسترش دهندگان ميتوانند پيش از مجال جاري ساختن ايرادات را برطرف نمايند.


همينطور با کد جاوا مو جود همخواني داراست.


 


 


کاتلين 100? گويش اپ نويسي قابل تعاملي با جاوا ميباشد. با جاوا و تمامي ابزارها و چارچوب هاي داراي ربط سازگار ميباشد که قابليت و امکان تغيير‌و تحول گام به گام کاتلين را مهيا مي نمايد. در‌حالتي که فرآورده شما تنها در کاتلين قابل تايپ کردن نباشد ، مي اقتدار هم‌زمان از هر دو گويش به راحتي استفاده نمود.


 


 


معايب گويش نرم‌افزار نويسي کاتلين


 


هيچ چيز بدون نقص وجود ندارد و کاتلين نيز استثنا ندارد. به اين ترتيب پيش از در لحاظ به دست آوردن معايب آن ، شتاب نکنيد که از آن استعمال نمائيد.با اينکه کاتلين و جاوا مشابه به هم مي باشند ، ولي اساسا آن ها دو لهجه متعدد مي باشند. در‌حالتي که طرز کمپاني خويش را براي توسعه و گسترش نرم‌افزار Android را تغيير‌و تحول دهيد ، هزينه بيشتري براي فراگيري گروه نياز داريد که کاتلين را حافظه بگيريد زيرا توسعه و گسترش دهندگان قدرتمند نخواهند بود سواي گذاشتن وقت معدود کاتلين را حافظه بگيرند و به‌سرعت از يکي‌از به ديگري تغيير و تحول جاي دهند.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

کاتلين ,مي ,، ,ميباشد ,گسترش ,جاوا ,مي نمايد ,را مهيا ,مهيا مي ,و امکان ,کاتلين را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


کانون پرورش فکری مرکز بهاران نداي غديريان بیمه سینا نمایندگی سهرابی arashatashbahar zeikelisru کویر تکنولوژی علوم دامی دانشگاه زنجان shishehgar rudkhanhmah shamimrpayiz