همياري با  طراحي اپليکيشن در مشهد موسسه ها شبيه، به شما امداد مي نمايد از پيروزي آن ها نيز فايده مند شويد، اين عمل مشترياني بيشتري براي شما به ارمغان مي‌آورد. با تنظيم يک ليست از ديگر شرکت هاي و پيوستن به آنان، يک اپ براي رد و بدل کردن تبليغات در ميان خويش صورت دهيد، با اين فعاليت بهره عايد هر دو طرف مي‌شود و به سود مشترک مي انجامد


لوگو و شعار مارک شما مدام روي شيت گوشي مشتريانتان قرار خواهد داشت. براين اساس هرگاه مشتريان به محصولاتتان نياز داشته باشند مسلما شما‌را به حافظه مي‌آورند، چون اسم و لوگوي شما‌را هميشه مقابل چشمانشان چشم اند. اين مزيت رقابتي مهمي ميباشد، و شما‌را از رقبايي که نرم‌افزار تلفن همراه ندارند متمايز ميسازد. براين اساس، چنانچه قصد داريد آشنايي و دانايي مخاطبان را نسبت به مارک کسب و کارتان اتقاء دهيد و برندسازي تان را تقويت نمائيد، اين مزيت نرم افزار گوشي درين عمل به شما ياري فراواني ميکند.


پليکيشن گوشي يک ابزار گران بها براي بازاريابي ميباشد. چون ميتوان آن را به شبکه هاي عمومي متصل کرد. يوزرها از اين شيوه مي‌توانند داده ها و تجهيزات نرم‌افزار شمارا با خانواده و دوستانشان به اشتراک بگذارند. براين اساس، برنامه و مارک شما با هزينه معدود به سايرافراد معرفي شود. ديگر مزيت نرم‌افزار گوشي، قابليت و امکان ارسال نوتيفيکيشن (اعلان) ميباشد. شما با ارسال نوتيفيکيشن مي توانيد جديدترين حوادث، پيشنهادات ويژه و تخفيفات را تخت‌گاز به اطلاع مشتريانتان برسانيد.


نرم افزار موبايلي که قابليت و امکان خريد آنلاين مال داشته باشد مي‌تواند مانند بقيه کانالهاي فروش، مثل دکان و دکان آنلاين، تبديل به منبع درآمدي جديدي گردد. رزرو رستوران، خريد بليط سينما، خريد جنس و سرويس ها، و بقيه کار هاي شبيه، فقط با چند دفعه لمس برگه تلفن همراه قابليت و امکان پذير خواهد بود. اينک، بخش اعظمي از کسب و عمل ها از اين مزيت برنامه گوشي استعمال ميکنند. علاوه بر اين، قابليت اخذ وجه بابت اکران تبليغات و يا اين که افزايش ورژن نرم افزار استفاده کننده نيز وجود داراست.


 


بخش اعظمي از صاحبان موسسات و کسب و امور هنوز با مزيت اپ تلفن همراه و گنجايش هاي فراوان آن آشنا نيستند. اپ گوشي مي تواند تاثير بسيار مثبتي در ارتقاء فايده وري، کارآمدي و رقابت پذيري شرکت هاي داشته باشد و مزيت رقابتي ارزشمندي را به آنان ارائه نمايد. در صورتي‌که پيرو شيوه جديدي براي يافتن مشتريان بالقوه و تبديل آنان به مشتريان متعهد مي‌باشيد، جواب «برنامه تلفن همراه» ميباشد. طرز هاي مختلفي نيز براي پباده سازي و ساخت و ساز نرم افزار گوشي وجود دارااست. از استخدام نرم‌افزار نويس تلفن همراه گرفته تا پيشنهاد برنامه منحصربه‌فرد و به کارگيري از سرويس ها نرم‌افزار ساز آنلاين. ولي در صورتي فعلا سايت داريد مي توانيد به راحتي نرم افزار خويش را به طور آنلاين و اتومات بسازيد، تجهيزات و پلاگين هاي آيتم نيازتان را به آن اضافه نمائيد، و از آن به کار گيري نمائيد.


 


 


 


 


Mar 27, 2014
Admin
4 Comments
Design, Blog
پباده سازي برنامه تلفن همراه
پباده سازي برنامه گوشي
پباده سازي برنامه گوشي
Mobile App Design
پباده سازي برنامه تلفن همراه


 

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

برنامه ,تلفن ,نرم ,گوشي ,افزار ,مزيت ,نرم افزار ,سازي برنامه ,تلفن همراه ,را به ,اين مزيت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


های روید - معرفی و دانلود بازی و برنامه اندروید میمستان ایران سایت fanosgrafik درآمد از اینترنت mahyarayanehis saharserver 3443 newnews پیچک پلاس