گوشي اينترنت نرم افزار PWA چه ميباشد؟

مجموع آنچه بايستي از فوايد اينترنت نرم افزار‌هاي پيش رونده يا اين که PWA بدانيد
مزاياي به کارگيري از PWA در واقعيت مضرات نرم‌افزار‌هاي Native را نشان ميدهد.

فضايي يه خرده در ياد موبايل اشغال مي‌نمايند
حدود 25 درصد از طراحي اپليکيشن در مشهد يوزرها تلفن‌هاي هوشمند، به جهت کمبود محل ذخيره سازي داده ها در تلفن همراه‌هاي‌شان، اپليکيشن‌ها را از تلفن همراه حذف مي‌نمايند. اينترنت اپ PWA مانند يک اپ نيتيو فعاليت مي‌نمايد با اين تفاوت که PWA در بستر يک مرورگر عمل مي‌نمايد، به اين ترتيب نيازي به بارگيري و نصب آنان از دکان‌هاي اپ وجود ندارد. در واقعيت آن ها تماما غير وابسته از دکان‌هاي نرم افزار‌اند. با اعتنا به عدم نياز نصب PWA، آنان از فضاي ذخيره موبايل استعمال نميکنند و تمامي آنچه موردنياز ميباشد در يک مرورگر وجود دارا‌هستند.

PWA‌ها به طور اتومات به‌روزرساني مي‌شوند
PWA در حين آنلاين شدن فورا آپ ديت خواهند شد به همين استدلال يوزرها قابليت و امکان دسترسي به آخري ورژن آن را در هر قوانيني دارا‌هستند و هيچوقت نگراني درباره‌ي به‌روز رساني نرم‌افزار‌ها نخواهند داشت.

با PWA مي‌اقتدار seo تارنما را با صرفه کرد
اينترنت اپ‌هاي PWA دارنده URL ميباشند و به تبع آن گوگل به آن ها امتياز ميدهد و آنها‌را در فهرست خويش قرار مي دهد. در واقعيت با داشتن PWA قابليت جستجوي آن ها در گوگل با صرفه گرديده و به راحتي با مرورگرها پيدا خواهند شد.

فوايد اينترنت برنامه‌هاي پيش رونده يا اين که PWA

توسعه و گسترش PWA ارزان و سريع ميباشد
PWA نسبت به نرم‌افزار‌هاي ساکن ارزان‌خيس، سريع‌خيس و سهل و آسان‌خيس بسط پيدا مي‌نمايند. براي پباده سازي برنامه مستقر به حرفه آوري‌هاي خاص براي هر دو سيستم ادله اندرويد و IOS نياز ميباشد البته در زمينه ي PWA، کل آنچه مورد نياز ميباشد HTML، CSS و JavaScript ميباشد. به همين ادله در هزينه، وقت و انرژي صرفه جويي مي گردد.

پباده سازي سازگار از خصوصيت‌هاي خاص PWA ميباشد
با اين که PWA‌ها براي فعاليت با رايانه‌ها و لپ تاپ‌ها پباده سازي گرديده‌اند اما خودشان را سازگار با صفحه ها گوشي مي‌نمايند. در واقعيت اين نوع نرم افزار‌ها در هر اندازه کاغذ نمايشي به راحتي اکران داده ميگردند.

گويش PWA جهاني ميباشد
از آنجايي که اينترنت نرم افزار‌هاي پيش رونده از گويش اينترنت جهاني استاندارد HTML5 استعمال مي‌نمايند، به طور کامل مجموعاَ دنيا قابل به کار گيري و در دسترس مي باشند. با دسترسي بيشتراز 3.5 ميليارد نفر به وب، PWA‌ها ميتوانند گزينه استعمال اشخاص بيشتري باشند.

آنچه بايستي از معايب اينترنت نرم افزار PWA بدانيد
ولي اينترنت اپ‌هاي پيش رونده معايبي هم دارا هستند که سبب مي گردند گزينش نخستين يوزرها نباشند.

نمي توانند از مجموع خصوصيت‌هاي تلفن همراه هوشمند به کار گيري نمايند
ازآنجاکه PWA صرفا نيمي از خصوصيت‌هاي نرم افزار‌ها را دارا هستند، به نوعي در کارايي آنان هم محدوديت‌هايي چشم ميشود. برخي از خصوصيت‌هاي نرم‌افزار‌ها مي باشند که PWA نمي‌تواند از آن ها به کار گيري نمايد. مثل روز‌نگار‌ها، مخاطبين و آلارم. يا اين که به عنوان مثال اينترنت نرم‌افزار پيش رونده قابليت و امکان اکران شماره تماس گيرنده و هر که پيامک ارسال نموده است را ندارد. حتي آنان به بلوتوث هم دسترسي ندارد.

معايب اينترنت نرم افزار PWA

از طرف همگي مرورگرها پشتيباني نميشوند
بعضا از مرورگرها، اينترنت نرم افزار‌هاي PWA را پشتيباني نمي‌نمايد. براي مثال اين اينترنت برنامه‌ها در سافاري اجرا نميشوند.

داده‌هاي مصرفي معين نمي شود
در مقايسه با برنامه‌هاي Native، در اينترنت نرم افزار‌هاي پيش رونده زيرا از مرورگر استعمال ميشود، قابليت آناليز داده‌هاي مصرفي مخاطبان نيست.

PWA در سيستم برهان iOS محدوديت داراست
PWA‌ها صرفا ميتوانند نوتيفيکيشن‌ها را به تلفن همراه‌هاي هوشمند با سيستم استدلال اندرويد ارسال نمايند و اين اعلان‌ها به موبايل‌هاي iOS ارسال نميشوند.

علاوه بر اين، با داشتن PWA، يوزرها iOS با اختلال فضاي ذخيره سازي محدود روبرو شوند. اينترنت نرم‌افزار پيش رونده در موقعيت آفلاين هم فعاليت مي‌نمايند ولي خير با کل ريزه کاري. البته زماني که يوزرها iOS يک PWA را روي برگه مهم خويش نصب مي‌نمايند، داده‌هاي آفلاين حداکثر تا دو هفته ذخيره مي گردند و آن‌گاه از ياد نهفته منزه ميگردد.

اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

pwa ,اينترنت ,نرم ,رونده ,پيش ,ها ,پيش رونده ,اينترنت نرم ,در واقعيت ,نرم افزار‌هاي ,اين که

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


حقوق mireslairdir1984 ariamusic2020 آموزش فتوشاپ عشقنامه 49484797 رزل یا خوش قلب؟! ویپ ایران بنفش ترین پآییزکِ دنیآ . :) فایل کده