چرابايد در کنار وبسايت، نرم‌افزار هم داشته باشيم؟
درصورتي که  طراحي اپليکيشن در مشهد ترافيک تارنما خويش را در Google Analytics نظارت فرماييد متوجه ميشويد که اکثر يوزرها وبسايت شما از تلفن همراه استعمال مي نمايند و از روش گوشي به وب سايت شما رجوع و برگشت مي نمايند. در حالتي که ميخواهيد يوزرها تارنما شما، بتوانند وب سايت شما‌را در گوشي خويش به طور شيک و امروزي مشاهده نمايند، پس شما بايستي سايت خويش را رسپانسيو نمائيد تا يوزرها تجربه خير و خوبي از بازديد وبسايت شما داشته باشند.

برخي از سايت هاي کسب و عمل ميتوانند با ساخت و ساز يک اپ تلفن همراه براي وب سايت خويش، اين قابليت را براي مشتريان و يوزرها خويش ساخت‌و‌ساز نمايند که خيلي ريلکس و بي آلايش بجاي کاوش در مرورگر گوشي خويش، به طور بدون واسطه صرفا با مفتوح کردن اپ، به وب سايت شما دسترسي پيدا نمايند.

ايجاد يک برنامه تلفن همراه، معمولا نياز به مهارت هاي ماهر اپ نويسي داراست. البته اکثري از موسسه ها و افراد اپ نويس، نرم افزار هاي گوشي را با مخارج متعدد براي ارگان ها و موسسات پباده سازي مي نمايند که‌اين هزينه ممکن ميباشد تا سقف 10 ميليون تومان هم برود!

خوشبختانه با فراگيري ايجاد برنامه وردپرس سواي کدنويسي ميتوانيد خيلي سريع و شل نرم‌افزار سايت خويش را ساخت و ساز نماييد. در‌حالتي که شما به صورت دورازشوخي ميخواهيد يک اپ تلفن همراه براي سايت و يا اين که دکان اينترنتي خويش ساخت‌و‌ساز فرمائيد، ما سفارش مي‌کنيد تا از پکيج فراگيري ساخت و ساز نرم‌افزار وردپرس سواي کدنويسي به کار گيري فرمائيد.

مزاياي به کار گيري از نرم‌افزار وردپرس:
بها
وسيع ترين برهان مانع براي توليد يک اپ موبايل در کنار سايت جان دار، هزينه، مدت و سعي ميباشد. ساخت يک اپ نو سفارشي هزينه متعددي واهد داشت و وقتگير خواهد بود. اين آيتم دلخواه صاحبان وبسايت هاي وردپرسي وجود ندارد.

سواي نياز به مهارت اپليکيشن نويسي
با وردپرس، ساخت‌و‌ساز نرم افزار گوشي به آساني نصب پلاگين در وبسايت وردپرس ميباشد. ساخت و ساز اپ وردپرس يا اين که تبديل وبسايت وردپرس به يک اپ با پلاگين وردپرس به علم اپ نويسي فوق العاده نياز ندارد. سواي حتي يک خط کدنويسي يا اين که هزينه براي نرم افزار نويسي، هر نوع طرحي مي اقتدار براي سيستم دليل هاي متعدد توليد و منتشر کرد.

معرفي بيشتر اسم تجاري
مبتني بر يک تحقيق ” يوزرها موبايل هاي هوشمند 85 درصد از دوران به کار گيري از موبايل را در برنامه هاي تلفن همراه صرف مي نمايند” اين گزارش ذکر مي نمايد که يوزرها اسم تجاري را در تلفن همراه خويش کاوش مي نمايند. با ساخت و ساز يک نرم‌افزار موبايل که در آن آرم و پيام مارک اکران داده شده‌است، ترافيک وبسايت ارتقا مي‌يابد و تعداد يوزرها درباره ي اسم تجاري شما اطلاع مي‌يابند.با به کار گيري از يادگرفتن ايجاد نرم افزار وردپرس سواي کدنويسي تعداد بيشتري از يوزرها با خدمات و يا اين که محصول ها ارائه گرديده با اسم تجاري شما آشنا ميگردند.در شرايطي‌که شما دارنده مغازه اينترنتي ميباشيد نرم‌افزار فروشگاهي رو به جهت مخاطب پسند بودن و استعمال راحتتر مخاطب مي بايست در اپليکيشن خويش داشته باشيد.

ارتقاء ترافيک وب سايت
با به کار گيري از تارنما وردپرس، صرفا ترافيک وب سايت از روش موتورهاي کاوش و خير تلفن هاي هم پا توليد ميشود. هم اکنون، يوزرها نرم افزار هاي تلفن همراه بيشتر از به کارگيري کنندگان از وب سايت ها مي باشند.زمانيکه وبسايت ها به نرم‌افزار هاي گوشي تبديل ميگردند، مي اقتدار آنها‌را در پلت فرم هاي مارکت مانند مثل Google Play store و … ارائه کرد. که به نوب? خويش در بدست آوردن ترافيک هم از اپ تلفن همراه و هم از تارنما براي کسب و فعاليت شما ياري کننده ميباشد.

ارتقاء حمايت
بضاعت پيگيري کار هاي يوزرها در نرم‌افزار هاي تلفن همراه، حق تقدم هاي يوزرها را مشخص و معلوم مي نمايد. بر پايه ي گزارشات، پيام هاي مطلوب و يا اين که اعلان ها به يوزرها تازه يا اين که جان دار ارسال ميگردد. اين رئيس هوشمند بازديدهاي مکرر را باعث گرديده به نگهداري استفاده کننده و فروش بيشتر ياري مي نمايد.

اين 5 مزيت سبب ميگردند که در حالتي که براي کسب و فعاليت اينترنتي خويش که بر شالوده تارنما وردپرس تاسيس شده است نرم افزار دراز مدتي داريد به طبع به انديشه ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار اندرويد براي وب سايت وردپرس فارغ از کدنويسي باشيد.


اموزش طراحي نرم افزار اندرويد

چرابايد در کنار وبسايت، نرم افزار هم داشته باشيم؟

ارائه ايده هاي جذاب براي اغاز طراحي نرم افزار

نرم افزار نويسي شئ گرا

نرم افزار چيست؟

نرم افزار PWA چه ميباشد؟

زبان هاي برنامه نويسي براي سيستم عامل اندرويد

سايت ,مي ,يوزرها ,وردپرس ,تلفن ,خويش ,تلفن همراه ,وب سايت ,نرم افزار ,اين که ,يا اين

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


وندا jorvajour نشریه‌ی الکترونیکی رایانا Cheap Jerseys China دلُ دلدار بهيران اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها sarir21 تن Jack